AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu:

0
289

AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, “Eğer bu millete güvenirseniz, bu millete inanırsanız milletimiz gerekeni yapıyor. Unutmayalım ki kazanan millettir. Kazanan Türkiye’dir” dedi.

Köseoğlu, yaptığı açıklamada, Trabzon halkının AK Parti’ye Türkiye ortalamasının oldukça üzerinde olan yüzde 66,50’lik bir destek verdiğini belirterek, Türkiye genelinde de Türk milletinin 1 Kasım’ı memleket meselesi kabul ederek AK Parti’yi yeniden tek başına iktidar yaptığını söyledi.

Trabzon’un verdiği önemli destekle sorumluluklarının daha da artığını ifade eden Köseoğlu, şunları kaydetti:

“Eğer bu millete güvenirseniz, bu millete inanırsanız milletimiz gerekeni yapıyor. Ne zaman ki bu milleti ihmal ederseniz, ne zaman ki bu milletten uzaklaşırsanız bu millet yine oldukça olgun şekilde cevabını veriyor. 7 Haziran’da verilen mesajı çok iyi okuduk. 5 ayda dersimize çok çalıştık ve gördük ki emekler boşa çıkmıyor. Milletimiz de 1 Kasım’da bunu gördü ve bizi ödüllendirdi, taçlandırdı. 1 Kasım’ı memleket meselesi olarak gördü. Yeniden tek parti iktidarı ortaya çıktı. Unutmayalım ki kazanan millettir. Kazanan Türkiye’dir.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here