Alaplı’da ihtiyaç sahibi çocuklara destek

0
256

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde “Mavi Şeytanlar” ismiyle kurulan taraftar grubu, ilçedeki ihtiyaç sahibi çocuklar yararına “Çocuklar Üşümesin” sloganıyla forma satışları yapıyor.

Taraftar grubu üyesi Ferhat Demirezen, yaptığı açıklamada, Alaplı Merkez Camisi önünde forma satış standı açtıklarını söyledi.

Bulundukları faaliyetle aynı zamanda Alaplı Belediyespor’a katkı sağlamayı da amaçladıklarını ifade eden Demirezen, “93 ihtiyaç sahibi çocuğa bot ve mont alabilmek için forma satışlarına başladık. İnşallah desteğin çok olması halinde bot ve monta ek olarak atkı ve bere de vereceğiz. Bunun yanı sıra gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak, maddi imkanı olmayan öğrencilere kıyafet ve kırtasiye yardımında bulunmak, Alaplı’nın birlikteliğini spor aracılığı ile sağlamak öncelikli hedeflerimizdir. Bu vesile ile bizlere yardım ve destek veren herkese teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret eden taraftar grubu, başkana “67 Nuri Tekin” yazılı Alaplı Belediyespor forması hediye ettiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here