Ana Sayfa Genel BEÜ, Denizcilik Fakültesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimine öğrenci alacak

BEÜ, Denizcilik Fakültesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimine öğrenci alacak

0
237

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Ereğli Denizcilik Fakültesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi İkinci Öğretim Programı 2016-2017 akademik yılında öğrenci alacağı bildirildi.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamada, Ereğli Denizcilik Fakültesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi programının ikinci öğretim kısmının açılmasına ilişkin kararın onaylandığı ve 2016-2017 akademik yılında 55 öğrenci alınacağı belirtildi.

Açıklamada Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer’in şu sözlerine yer verildi:

“Her geçen gün büyüyen ve eğitim ve bilimsel alanlarda nitelikli başarılarla adından sıkça söz ettiren üniversitemiz, konumu itibariyle deniz ve işletmeciliğiyle ilgili programların yanı sıra bölümler açarak bu alanda da Türkiye’de yetkin üniversitelerden biri olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda 2013’de Denizcilik Fakültesini kurduk. Bu yıl da Denizcilik İşletmeleri Yönetimi programının ikinci öğretimini aktif hale getirmiş bulunuyoruz. Denizcilik Fakültesindeki diğer programların da aktif hale getirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. En büyük sevincimiz koymuş olduğumuz hedeflere adım adım ulaşmamız. Bu vesileyle programın açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

 

AA

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here