BÜYÜKŞEHİR ÜNYE’NİN KADERİNİ DEĞİŞTİRİYOR

0
7

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı asfalt seferberliğiyle ilçelerin kaderi değişiyor. Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde devam eden çalışmalarda, Ünye ilçe merkezine bağlı Atatürk ve Saraçlı Mahallesi’nde 12 sokak ve 1 cadde sıcak asfalt konforuyla buluştu.

Ordu’da hayata geçirdiği ulaşım yatırımlarıyla adından söz ettiren Büyükşehir Belediyesi, ilçelerin yıllar süren hayallerini bir bir gerçeğe dönüştürüyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, mahalle ve grup yolları ile ilçe merkezleri sıcak asfalt ve betona kavuşuyor.

Altyapıdan, üstyapıya, sağlıktan turizme, tarımdan, sosyal projelere kadar birçok alanda yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda hayata geçirdiği yatırımlarla da kentin kaderini değiştirmeye devam ediyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ünye ilçesinde 12 sokak ve 1 caddeyi sıcak asfalt ile buluşturduklarını söyledi.

ATATÜRK VE SARAÇLI MAHALLESİ’NE SICAK ASFALT KONFORU

Başkan Güler açıklamasında, “İlçe merkezlerindeki altyapı ve asfalt seferberliğimiz sürüyor. Ünye ilçemizde konforlu bir ulaşım için Atatürk Mahallesi’ne bağlı, Goncagül Sokak, Şehit Fatih Coşkan Sokak, Yasemin Sokak, Yıldız sokak, Güzelbosna Sokak, Akasya Sokak, Şehit Hüseyin Akar Sokak, Kaşif Sokak, Kıyışkan Sokak ve Sıla Sokak ile Şehit Hüseyin Kuşçu Caddesinin altyapılarını sil baştan yenileyerek sıcak asfalta kavuşturduk. Saraçlı Mahallesi’nde ise Meteşe ve Çoldur sokağı sıcak asfalt ile buluşturduk. Ünye ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here