Artvin’de hayvan ambulansı “haybulans” hizmete girdi

0
305

Uzun süredir böbrek yetmezliği hastalığı nedeniyle tedavi gören Artvin Belediyesi çalışanı Dursun Yavuz hayatını kaybetti.

Hayatını kaybeden Yavuz için Artvin Belediyesi önünde tören düzenlendi.

Törene, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta, Belediye Başkan Yardımcıları Erkan Yazan, Aydemir Akköy, Zafer İnce, merhum Dursun Yavuz’un mesai arkadaşları, akrabaları ve çok sayıda dostları katıldı.

Kocatepe, burada yaptığı konuşmada, Yavuz’a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı temennisinde bulunarak, şunları kaydetti:

“Bütün ölümler vakitsizdir, erkendir çünkü toprağa kıyamazsın. Dursun kardeşimiz 59 yaşında vefat etti. Daha gençti. Emekli olamadı. Belediyemizin çeşitli birimlerinde görev yaptı biz ondan memnunduk. Rabbim de memnun olur inşallah. Bizde öldükten sonra bunun gibi arkamızdan hayırla yad edenler şimdiden kazanmalıyız. Boş bir dünya. Hedefler, hayaller, hırslar sonra ölüm işte burası. Her şey yalan işte burası gerçek. Onu her zaman bu haysiyetleri ile hatırlayacağız. Ailesi başta olmak üzere sevenlerine ve mesai arkadaşlarına sabırlar diliyorum. Hakkınızı helal ediniz, hepimizin başı sağ olsun.”

Dursun’un naaşı Artvin Merkez Cami’nde kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

 

AA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here