Trabzonun Uluslararası Film ve Kültür Sanat Festivali Var

0
164

Trabzon Uluslararası Film ve Kültür Sanat Festivali ile İlgili açıklama yapan İstanbul Trabzon Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Dursun ÇAĞLAYAN, ‘ Trabzon Cephanelik Resatauranat ta 14 Haziran’da düzenlenen iftar buluşmasında Trabzon medyası ile bir araya geldik. İlk kez Trabzon halkını bilgilendirdiğimiz Trabzon Uluslararası Film festivali (TUFFEST) için gün saymaktayız.
İstanbul Trabzon Federasyonu olarak çıktığımız hizmet yarışında bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz Trabzon Uluslararası Film festivali (TUFFEST) için Trabzon ve İstanbul’da çalışmalarımız hızla sümektedir.
12 Temmuz 2017 İstanbul, 19 Temmuz 2017 Trabzonda gerçekleştireceğimiz TUFFEST Trabzon Uluslarrarsı Film Festivali, lansmanı öncesi Anadolu Eğitim Kültür ve İrfan derneği ve İstanbul Trabzon Federasyonu ortaklığı ve işbirliği ile halkımıza Trabzon Meydan Parkında bir iftar programı tertipledik. ‘ dedi.
CUMARTESİ GÜNÜ SÜRMENE’DEYİZ.
Ayrıca Arefe günü, 24.06.2017 cumartesi tarihinde de iftar programımızı Sürmene Meydanında açık hava iftar programı olarak gerçekleştireceğiz.
STK olarak amacımız doğduğumuz şehre katkı sağlamaktır
Bu vesile ile bizi projelerimizde yalnız bırakmayan, Projelerini bizimle paylaşan Trabzon’a gönül vermiş Anadolu Eğitim Kültür ve İrfan derneği Başkanı Sayın Asım Aykan başta olmak üzere tüm yönetimine ve üyelerine, ayrıca İstanbul Trabzon Federasyonumuzun yöneticileri ve üyelerine teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here