İzmis Buluşmasında Büyük Coşku

0
395

Her yıl Ağustos ayının son haftasında düzenlenen geleneksel İZMİS BULUŞMASI (KARAPTAL) bu yılda Beşikdüzü, Şalpazarı ve Tonya ilçelerinden gelen yüzlerce kişinin katılımıyla yapıldı.

TAS_1155-670x446

Beşikdüzü Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel’in katıldığı İzmis Buluşmasında; Trabzon İli Beşikdüzü İlçesi İzmis Yöresi Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Selahattin Birinci ve derneğin onursal başkanı Yusuf Kural tarafından Başkan Bıçakçıoğlu’na İzmis Tepesi’nin 2200 metrelik yolunun betonlamasından dolayı plaket verildi.

TAS_1161-670x446

İzmis Buluşmasında Beşikdüzü Belediyesi İkram sofrasında 2000 kişiye pilav, döner ve ayran ikram edilirken, 5000 şişede su dağıtıldı. 4 adet bay-bayan seyyar tuvalet kuruldu.

İzmis Buluşmasına ayrıca, Beşikdüzü Belediye Meclisi Başkan Vekili Cengiz Demir, Başkan Yardımcıları Mustafa Çanakçı, Cahit Erkut, Belediye Meclis üyeleri, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ve AK Parti Beşikdüzü İlçe Başkanı Harun Demirci’de  katıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here