“Kadın Gözüyle Ünye” Toplantısı

0
225

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “Kadın Gözüyle Ünye” adlı programda kadınlara projelerini anlattı.

Çamyar, Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri’ndeki programda yaptığı konuşmada, kadınların sivil toplum kuruluşlarında, iş dünyasında ve her türlü yönetimde daha etkin rol almaları gerektiğini söyledi.

Katılımcılara, belediyenin planladığı projeleri aktaran Çamyar, “Kadınların gerek siyasette gerekse iş dünyasındaki süreçlere nüfuz ettikçe toplumumuzda gözle görülür değişimler olmaya başladığını görüyoruz. Kadınların sosyal hayatta karşılaştığı hak ihlalleri yerini başarılı ve cesur kadınların örnek hikayelerine bıraktığında toplumumuzun muasır medeniyetler seviyesine erişeceğine inanıyorum” dedi.

Çamyar, kadınların sivil toplum kuruluşlarında ve iş dünyasında her türlü yönetimde daha etkin rol almasını istediğini vurgulayarak, “Bunu başarırsak hayatın her alanında sevgiyi, fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı ilmek ilmek dokumuş oluruz. Eğer sizler mutluysanız, çocuklarınız mutludur. Eğer sizler başarılıysanız toplum başarılı olur ve gelecek nesillere daha güzel yarınlar bırakabiliriz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here