Şota Arveladze Trabzon’da

0
359

Teknik direktör Ersun Yanal ile yollarını ayıran Trabzonspor’un prensipte anlaşmaya vardığı Şota Arveladze, Trabzon’a geldi. Şota Arveladze ile 2 yıllık sözleşme imzalayan bordo-maviler, Gürcü teknik adama yıllık 1 milyon 200 bin euro ödeneceğini duyurdu.

THY’ye ait tarifeli uçak ile Trabzon’a gelen Gürcü teknik adamı, havalimanında kulüp sportif direktörü Süleyman Hurma ve yönetim kurulu üyesi Mehmet Terzi, karşıladı.

Şota Arveladze, havalimanında basın mensuplarının, Trabzonspor ile anlaşmaya varıp varmadığı yönündeki soruları üzerine “Ben zaten 25 sene önce anlaşmıştım. Fazla zor olacağını düşünmüyorum” dedi.

Şota, daha sonra başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile son detayları görüşmek üzere Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne geçti. Gürcü teknik adamın bugün takımın başında Hollanda kampına gitmesi bekleniyor.

SHOTA’DAN 2 YILLIK SÖZLEŞME

Trabzonspor, Şota Arveladze ile 2 yıllığına anlaştığını açıkladı.

Bordo-mavili ekip anlaşmayla ilgili Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na gönderdiği bilgilendirme yazısında, “Profesyonel Futbol Takımı Teknik Direktörlüğüne Sayın Şota Arveladze’nin getirilmesi konusunda, 2 yıllık anlaşma sağlanmıştır” denildi.

Trabzonspor, Gürcü teknik adama yıllık 1.200 bin euro ödeneceğini bildirdi.

Kaynak: NTV Spor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here